Uudised

Koolinoored selgitasid Pärnu meistrid judos

Lisatud 21.10.2018

Nädala jooksul toimus Pärnu judoklubi Samurai kolmes treeningupaigas üle 100 võistlusmatši. Võistlustel osales 47 koolinoort.

Pärnu meistriks U12 vanuseklassis krooniti Johanna Maria Potter (kehakaalus kuni 30 kg, Pärnu Waldorfkool), Gediryn Rae (–32 kg, Are kool), Mihkel Mattias Hunt (–35 kg, Vanalinna põhikool) ja Marie Vaimand (–38 kg, Waldorfkool).

U14 eaklassis tulid meistriks Marcus-Mattias Prii (–30 kg, Ülejõe põhikool), Reynir Theodor Blöndal (–34kg, Pärnu Waldorfkool), Aaron Unt (–38 kg, Kuninga tänava põhikool), Karl Jaanis (–42 kg, Pärnu-Jaagupi põhikool), Renate Türnpuu (–46 kg, Are kool), Keiron Laubert (–50 kg, Ülejõe põhikool) ja Arnika Ojala (–60 kg, Rääma põhikool).

U18 vanuseklassis võitsid tiitli Joonas Lauri (–60 kg, Pärnumaa kutsehariduskeskus) ja Silver Teearu (–90 kg, täiskasvanute gümnaasium).

Koolide arvestuses võitis teist aastat järjest Pärnu Waldorfkool, teiseks tuli Ülejõe põhikool ja kolmandaks Are kool.