Uudised

Judokad jätkasid Rothberg Cupi heas hoos

Lisatud 01.11.2020

Eile toimus Tallinnas Audentese spordihoones Rothberg Cup, kus karikate nimel võistles 469 noorsportlast 25 judoklubist.

Kui eelmisel nädalal Eesti meistrivõistlustel võitsid Pärnu judoklubi Samurai sportlased kolm medalit, siis nüüd edu jätkus ja koju tuuakse kuus medalit. Audru Aitado saagiks jäi kolm autasu.

Kuldse duubliga sai hakkama Marianne Tornijainen (Samurai) kehakaalus kuni 52 kilogrammi, võites nii oma ehk U14 kui vanemas vanuseklassis (U16) kõik matšid.

Hõbedavääriliselt maadlesid U16 eaklassis Kerdon Laubert (–46 kg, Samurai) ja Rasmus Roots (–60 kg, Samurai).

Pronksmedali said kaela U16 vanuseklassis Arnika Ojala (+60 kg, Samurai), Kristjan Jaan Koppel (–60 kg, Aitado), Andris Org (–73 kg, Aitado), Kaarel Kivistik (+81 kg, Aitado) ja U14 vanuseklassis Jan Gerrit Petrov (+70 kg, Samurai).

Tüdrukute arvestuses teenis Samurai kahe kuldmedali ja ühe pronksmedaliga kokkuvõttes teise koha karika.

Noorsportlased treenivad Kristjan Hendriksoni (Aitado) ja Asko Looga (Samurai) juhendamisel.