Uudised

Judokad võitsid Eesti klubide karikavõistlustelt hõbeda

Lisatud 08.12.2019

Eile Tartus A. Le Coqi spordihoones Eesti klubidevahelistel judovõistlustel selgusid U18 klassi ja täiskasvanute karikavõitjad.

Võistkondasid oli kokku 12, neist viis U-18 vanuseklassis ja 7 täiskasvanute arvestuses.

U18 earühmas moodustasid Pärnu judoklubi Samurai ja Tallinna judoklubi Dokyo ühtse tugeva löögirusika ja võitsid tihedas konkurentsis hõbedase karika.

Seejuures võistlus ei alanud kuigi hästi: kohe avakohtumises tuli alla vanduda hilisemale võitjale Audentese spordiklubile. Seejärel võtsid Dokyo/Samurai noorsportlased ennast kokku ja alistasid põnevuslahingutes Tartu Do ja Tallinna Aitado konkurendid tulemusega 4:3.

Samurai judokatest kuulusid ühisvõistkonda: Rasmus Roots (-55kg), Joonas Lauri (-60kg) ja Trever Ojala (+90kg). Samurai noorsportlased treenivad Asko Looga juhendamisel.